seju apgleznošana, bērnu ballītes

Bērnu ballītes organizēšana

 Bērnu ballītes ir liels notikums ne tikai bērnu, bet arī viņu vecāku dzīvēs. Bērni šo notikumu ar nepacietību gaida, jo tā ir iespēja jautri pavadīt laiku kopā ar draugiem, saņemt kārotās dāvanas un šajā dienā justies kā galvenajam. Savukārt vecāki rūpējas, lai bērnam iemirdzas acis, uz lūpām parādās smaids un, lai šī diena būtu neaizmirstama un brīnumu pilna.

Kā sagatavoties šai dienai?

Kā jebkuram notikumam vai projektam ir jāsastāda plāns, kas ietver:

1. Ideja → bērna velmes → pasākuma tematikas izvēle.

Lai galvenokārt pastāstītu par savām vēlmēm iesakām:

 • Veidojiet ” Prāta vētru ” (it īpaši bērniem līdz 4 gadu vecumam), ļaujiet bērniem izteikt savas intereses, mīļāko krāsu, mīļāko varoni, sapņus, ēdienu, multeni utt. Viss, ko bērnu pateiks, palīdzēs vecākiem apkopot bērna vēlmes un izveidot perfektas ballītes tematiku.
 • Uzdodiet pavisam vienkāršus jautājumus. Šis noteikti ir efektīvākais veids vecākiem izprast bērnu vēlmes.

Detalizētāk par dzimšanas dienas tematikas izvēli var uzzināt blogā “Kā izvelēties bērnu dzimšanas dienas tematiku?” 

Kad ir zināma tematika, tad nākamais solis ir atrast īstās telpas ballītei. 

2. Vietas izvēle

– pašlaik plašas izvēles izīrēt ballīšu telpas.

Ko ņemt, izvēloties svinību vietu? Kādām niansēm jāpievērš uzmanību?

 • Cena (vai ir iespēja pagarināt rezervēto svinību laiku un kādas ir izmaksas par šo laiku);
 • Platība;
 • Vai svinību vietā telpa ar galdu ēdināšanai ir atdalīta no spēļu zonām;
 • Kādas atrakcijas un aktivitātes ir iekļautas piedāvājumā;
 • Vai uz vietas ir pieejams dzeramais ūdens, labierīcības (ja starp viesiem vai ģimenei ir mazuļiem, ir aktuāli noskaidrots, vai ir uz vietas māmiņu istaba);
 • Vai svinību telpa ir izdekorēta un vai ir iespējas to izdarīt;
 • Vai ir iespēja pasūtīt kādu šova programmu (ja jūs varētu izvēlēties), vai ir kādi ierobežojumi (piemēram, burbuļi, uguns šovs, šovs / izrāde ar dzīvniekiem utt.);
 • Kādas ir ēdināšanas iespējas, vai uz galda var servēt savu sagatavoto mielastu, vai par to aprēķināt papildus samaksa;
 • Vai ir pieejams bezmaksas autostāvvieta (tas varētu būt bonuss, jo jārēķinās, ka mašīna stāvēs 2,5-3stundas);
 • Vai izvēlētajai vietai ir ērta piekļuve arī ar sabiedrisko transportu, vai viesiem būs liela iespējamība, ja norises vietā.

3. Ielūgumi .

Protams, tos var izgatavot mājās kopā ar bērnu, bet, ja nav laika vai vēlēšanās, tad tos var iegādāties. Parasti tiek piedāvāti 2 varianti – drukāti, kur jūs kopā ar bērnu varēsiet ierakstīt visu nepieciešamo informāciju, vai arī digitāli. Izvēloties otro variantu, jūs viesus varēsiet uzaicināt, nosūtīt ielūgumus uz e-pastu vai uz kādu laiku mobilo aplikāciju, piemēram, WhatsApp, Messenger uc

Mūsu piedāvātos ielūgumu variantus varat apskatīt šeit.

4. Dekorācijas

Iespējams, jūsu izvelētajā svinību vietā piedāvā tādu pakalpojumu kā telpu dekorēšanu, bet, ja tādas iespējas nav vai vēlaties telpu dekorēt paši, dekorācijas un iespējams iegādāties, izgatavot mājās vai pasūtīt dekoratoru. Dekorāciju izvēle ir atkarīga no:

  • bērnu ballītes tematikas,
  • budžeta,
  • svinību telpas iespējām (ir vietas, kuras jau ir tematiski izdekorētas vai ir kādi dekorāciju stiprināšanas ierobežojumi).

5. Izklaide – 

Ir viens no svarīgākajiem punktiem. Ja Jūs pieņemat lēmumu uzaicināt kādu animatoru vai pasūtīt izklaides šovu, iesakām pārbaudīt internetā atsauksmes un neņemt nepārbaudītu cilvēku, kas piedāvā pakalpojumus neoficiāli. Diemžēl ir liela iespēja trāpīt uz krāpniekiem. Nekad nemaksājiet pilnu summu par pakalpojumu pirms tā sniegšanas. Painteresējieties, kas ietilpst programmā, cik tā ir gara, kurā brīdī vadītājs iesaistās svētku norisē, vai sagaida viesus kopā ar jubilāru utml.

6. Galdu servēšana

– rīkojot bērnu dzimšanas dienu, iesākot izmantot vienreizlietotās traukus. Piedāvājumu klāsts ir tik plašs, ka noteikti varēsiet pieskaņot galda noformējumu pasākuma tematikai. Vienreizlietojamie trauki noteikti ir drošākie risinājumi, ņemot vērā, ka dzimšanas diena plānota bērniem.

7. Ēdienkarte

– tā, protams, ir atkarīga no katra bērna iecienītākajiem ēdieniem, bet jāņem vērā, ka iespējas ēdienus pasūtīt ārpus mājas atšķiras no tā, ko iespējams pagatavot mājās. Populāras izvēles bērnu pasākumos ir pasūtīt picu vai hamburgerus, vai, kaut ko tml. Ieteicams sagatavot uzkodas, piemēram, kanapē, groziņus, gaļas/siera plati, augļu/dārzeņu plati u.tml. Tikai nevajag pārcensties, jo parasti bērni pārsvarā spēlējas un izklaidējas, nevis sēž pie galda. Protams, neaizmirstat par dzimšanas dienas torti un svecītēm, vai varbūt tortēm un svecīti J?

Ballītes rīkošanas laikā ir tik daudz par ko jādomā un tik daudz, kas jāatceras, bet neuztraucies, jo mūsu Annels komanda var tev palīdzēt!

SIA Superparks piedāvā unikālus, tematiski izveidotus svinību apartamentus bērnu izklaides centros Zemūdens pasaka  un  Apkārt pasaulei.

Viss, par ko jums jāparūpējas – savstarpēji izrunāt visus punktus, kas tikai aprakstīti augstāk, ar mūsu menedžeriem – 28663348 un izvelēties ēdienus svētku galdam. Tā ir jūsu brīva izvēle – jūs varat droši paņemt mājās gatavoto svētku mielastu vai pasūtīt no sev iemīļota restorāna ar piegādi līdz mūsu telpām. Annels ballīšu darbiniekiem jums palīdzēs sagatavoties šim nozīmīgajam datumam, kā arī izdarījis visu, lai svinību laikā viss būtu augstākais un kvalitatīvākais līmenis.

Jaunākas ziņas

Vai esat gatavs rezervēt savu ballīti?