Pepija kostīms dzimšanas dienu vadītāja

Kā izvelēties bērnu dzimšanas dienas tematiku?

Kā izvelēties bērnu dzimšanas dienas tematiku?

Vecāku un bērnu dzīves bērnu dzimšanas dienas svinībās notiek vienu reizi gadā! Kā sagatavoties tām? Ja jūs nolemāt, ka ballītei jābūt un tai jābūt stilīgai, neaizmirstamai un brīnumu pilnai, tad ir vērts padomāt, ka tematiskā ballīte būtu labākā ideja.

Tematiskā bērnu dzimšanas diena – tā ir ballīte ar īpašu tēmu, kurā visam jāatbilst izvēlētajai tēmai, sākot no ielūgumiem, dekoriem, izklaidēm un tērpiem, beidzot ar ēdieniem. Tematiskās dzimšanas dienas ballītes tiek rīkotas visu vecumu bērniem. Pareizi izvēlēta tēma ir “atslēga” veiksmīgai un neaizmirstamai bērnu ballītei.

Kas jāņem vērā, izvēloties bērnu dzimšanas dienas tematiku?

Pats galvenais jāņem vērā bērna vēlmes un vecums ! Bērna intereses ļoti bieži var mainīties, bet jūs, kā vecāki labāk zināsiet, kas jums patīk jūsu bērnam, kādas multenes skatās, kādas mantiņas un rotaļlietas vēlas, lai viņam uzdāvinātu, kādas grāmatas patīk lasīt, kādreiz Supervaroņiem grib būt līdzīgs, par ko sapņo utt . 

Pavisam maziņiem, līdz 3 gadu vecumam, parasti vecāki paši izvēlas tematiku – tas varētu būt bērnu pasakas varonis, fejas ballīte, vai dzīvnieki (Lācītis, Zaķītis, Pelīte utt.). Jāizvēlas tādu tēlu, ko bērns pazīst un ka nebūs bail, noteikti bērnu jāsagatavo pasaku tēlu satikšanai.

Ar bērnu no 3 gadiem iesakām parunāt, kādu tēlu viņš gribētu redzēt savā ballītē, lai tas apsveic viņu. Tāpat jūs varētu kopā apskatīt animatoru bildes internetā , un kopā izvelēties, kādu animatoru uzaicināt.

Ja tā būs pirmā bērna tikšanas ar animatoru, pabrīdiniet bērni, ka pasaku varonis nebūs lelles izmēra, ka viņš ir cilvēka izmērā un ieradīsies, lai apsveiktu Jubilāru un jautri pavadītu laiku kopā.

Atkarīgi no uzaicināto viesu skaita, jāpadomā, iespējams būs nepieciešami 2 animatori (parasti, ja bērnu skaits kopā satur 15 cilvēkus). Ja aicināsiet 2 animatorus, tas jāizvēlas tā, lai tie būtu saderīgi un lai kopā varētu izveidot pielāgotu stāstu un apsveikumu. Otrs varianti izvelēties no vienas multenes.

Jūs varat izvelēties jebkurā dzimšanas dienas tematikā, jo jūs noskaidrojat Jūsu un bērna vēlmes mūsu svinību vadītājus, kuri varētu svētdienas pārsteidzošus, gaišus un maģiskus. Neaizmirstiet nolīgt operatoru vai fotogrāfu, vai pats iemūžināt visus spilgtos svētku momentus. Galu galā šādas atmiņas noteikti vēlēsieties visu mūžīgi.

Daži ieteikumi kā izvēlēties tematiku:

♥ Patīk princeses, fano par animācijas filmu “Ledus sirds” 

→ tematika “Ledus sirds”, animatori (Frozen Elza);

♥ Piedzīvojumu meklētājs (-a), interesējas par piedzīvojumu filmām vai grāmatām 

→ tematika “Piedzīvojums”, animatori (Pirāts, Indiānis, Musketieris, Pepija);

♥ Patīk dzīvnieki, izbauda došanos uz zooloģisko dārzu, vēl visu visu pasaules dzīvniekus

→ tematika “Zoo” + animatori (Laimes Lācis, Pelīte, Pingvīns, Tīģeris, Žirafe, Lācis, Vinnijs Pūks, Zebra, Zivtiņa Nemo);

♥ Patīk burvestības, brīnumi, maģija 

→ tematika “brīnums” + animatori (Puķu feja, raganiņa);

♥ Patīk supervaroņi, sacensības 

→ tematika “Supervaroņi” + animatori (Supermens, Supermeitene, Zirnekļcilvēks, Betmens, uc)

Protams, ir vēl daudz un dažādas tematikas un pieejamie animatori, tos var apskatīt šeit

Jaunākas ziņas

Vai esat gatavs rezervēt savu ballīti?