Apkārt pasaulei

Bērnu izklaides centrs
"Apkārt pasaulei",
ballīšu svinību apartamenti.

Bērnu izklaides centrs “Apkārt pasaulei” vēra savas durvis apmeklētajiem 2018.gada 24.maijā i/c “Sky&more” 2.stāvā.  Tas ir 450m² plašs izklaides centrs bērniem no 1 gada līdz pat 12 gadu vecumam. Tas ir aprīkots ar trīsstāvīgu labirintu un šķēršļu konstrukcijām, ar trīs krāsainu bumbu baseiniem, klinšu sienu, mazuļu zonu, interaktīvo istabu, svinību apartamentiem un māmiņu istabu. Visi centra objekti un konstrukcijas ir ražotas Latvijā, SIA Annels atrakciju fabrika.

Izklaides centra tematika un dizains ir īpašs projekts, kas tika individuāli izstrādāts – pirmkārt, lai radītu apmeklētajiem ceļojuma sajutu; otrkārt, lai bērnu pavadītais laiks te būtu izzinošs un pamācošs.

Reģistrācijas zona izskatās ļoti simboliski – kā milzīgs gaisa balons. Reģistrācijas laikā Jūs sākat savu ceļojumu apkārt pasaulei.

Izklaides centrā viss ir veidots ar iespēju apskatīt pasaules populārākās vietas, piemēram:

  • Parīze – izklaides centrā izvietots Eifeļa tornis;
  • Londona – konstrukcijas tornis izveidots kā Big Bens;
  • Amerikas Savienotās Valstis – Holivudu atspoguļo “Cinemas” skatuve;
  • Itālija – ievērojamākais apskates objekts Kolizejs;
  • Reģionu Ziemeļu pusē, no Aļaskas līdz Kanadai – simbolizē iglu;
  • Vecrīga – siena, kas izveidota kā stilizētas slavenās ēkas “Trīs Brāļi”;
  • Kosmoss – interaktīvā istaba ar spēlēm;
  • Uz konstrukcijas baneriem un uz sienām var atrast vēl daudz populāru pasaules vietu.

Bērnu ballītes.

Ballīšu apartamenti  sastāv no 4 daļām: priekštelpa, ģērbtuve,  foto stūris, svinību telpa. Svinību telpa ir aprīkota ar galdiem un krēsliem, kā arī pieejamas vāzes un tējkanna. Ir iespēja papildus pasūtīt animatoru ar tematisko izklaides programmu, seju apgleznošanu, vienreizlietojamos traukus un hēlija balonus. Svinību telpa ir veidota Parīzes kafejnīcas stilā.

Uz izklaides centra skatuves pēc noteikta grafika notiek bērnu teātra izrādes, meistarklases un radošās darbnīcas.

Sadarbībā ar i/ Sky&More 2020.gada oktobrī izstādes “Apceļo pasauli” ietvaros tika atklāts pirmais  pasaules pazīstamais objekts – Eifeļa tornis. Tas ir pieejams apskatei jebkuram i/c Sky&More apmeklētājam tirdzniecības centra 2.stāvā. 

Māmiņām ar mazuļiem ir īpaša, omulīga atpūtas istaba, lai netraucēti nodrošinātu paredzētās ēdienreizes un higiēnas nepieciešamības.

Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu, izmantojot 360° tūri, un apmeklēt šo unikālo vietu klātienē.

Vai esat gatavs rezervēt savu ballīti?